Hakkımızda

like

ADM, 6 ortağın bir araya gelmesiyle 2003 yılında Beylikdüzü’nde konut inşaatına başladı. Kurucuların tamamı inşaat, özellikle konut inşaatı alanında uzun yıllara dayalı deneyimlerini, birikimlerini yanyana getirdiler.

like

Projeler firma bünyesinde üretilmektedir, ülkedeki ve dünyadaki yenilikler, gelişmeler titizlikle izlenerek üretilen projelerde özgünlük esas alınmaktadır. ADM, çeşitli yaşam projelerinde tüketicinin hayatını kolaylaştırmayı, bulunduğu bölgeye değer katmayı, güncel gelişmeler ışığında yüksek standartları yakalamayı hedeflemiştir. Bu hedeflere ulaşmak için statik sağlamlık ve estetik uygulama, yapı önceliğimizi oluşturmuştur.

like

Kendi içinde birbirleriyle yarışan projelerimiz, bölgemizdeki diğer projelerle de olumlu bir rekabet içindedir. Konut, çarşı, ofis vb projelerimiz bölgedeki farklı yaşam alanları ve farklı ihtiyaçlara çağdaş ölçeklerde cevap vermekte, tüketici memnuniyetini, huzurlu yaşamı ve kazançlı yatırımı üst düzeye çıkarmaktadır. ADM, tüm ortakları, çalışanları ve müşterileriyle ahenkli bir yaşam birliği içinde, bugünün ve geleceğin sağlam, güvenli, güzel inşaat yapılarını istikrarlı bir biçimde üretmeye devam etmektedir.

like

ADM inşaat, yaşam çözümleri bayrağını, bilime ve tekniğe sadakat, hukuka ve çevreye saygı ilkelerinden sapmadan dalgalandırmakta, kurumsal yapısını müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirip güçlendirmeye devam etmektedir.